Firemní fotografie

Pro komerční účely fotím od roku 2004. Mohu Vám nabídnout dlouholeté zkušenosti s focením pro tištěná i online média (tuzemská i zahraniční). Mé portfolio zahrnuje focení firemního prostředí (interiér, exteriér, portéty zaměstnanců, firemní akce, aranžované fotografie, virtuální prohlídky), ucelených reklamních kampaní (katalogy, letáky, billboardy, dekorace prodejen, e-shopy), focení automobilů pro časopisy a reportáží ze sportovních a společenských událostí (goflové turnaje, diskuzní setkání vlivných politiků a businessmanů apod.). Ke každé zakázce přistupuji individuálně, svou práci přizpůsobuji potřebám a požadavkům klienta a to tak, abychom společně dosáhli maximální oboustranné spokojenosti.

Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference


... skvělá domluva, osobní jednání, doba zpracování fotek, zpětná vazba.
Prostě perfektní:o) Martin Rajdl / HPP


Kalkulace je vždy stanovována na základě kompletní specifikace zakázky, zejména pak na počtu výsledných fotografií, stupni jejich úprav, účelu jejich použití, dále pak podle časové a technické náročnosti fotografování a termínu odevzdání. Kromě přirozeného nasvícení mohu využívat i mobilního ateliérového vybavení. Následující ceník proto prosím chápejte jako velmi orientační. Při dlouhodobé spolupráci a u velkoobjemových zakázek nabízím výrazné zvýhodnění. Pro kalkulaci na míru mne neváhejte kontaktovat na info@jankamenar.com.

Ceník - firemní fotograf


*PLNÁ RETUŠ
Zahrnuje výběr z většího počtu fotografií, rovnání linií u architektury (interiér, exteriér), ořez, lokální korekce světel a stínů (vylepšení světelné atmosféry), základní úpravy pleti u portrétů. Vhodné pro fotografie určené k propagačním účelům.

**ZÁKLADNÍ ÚPRAVA
Zahrnuje výběr z většího počtu fotografií, úpravu barevnosti, expozice a srovnání horizontu.
Vhodné například pro rozsáhlé reportáže, nebo tam, kde je prioritou velké množství fotografií.


Využití záblesků a ateliérové techniky + 1 500 Kč (záblesková světla s příslušenstvím, konstrukce s fotografickým pozadím apod.).
Doprava v rámci Prahy je zdarma (mimo Prahu 7 Kč/km – měreno od hranic Prahy k Vám).
Možno přiobjednat služby výborné profesionální vizážistky (od 1 000 Kč).
Focení o víkendech a svátcích za příplatek 30 %.


Uvedené ceny jsou bez DPH. Jsem plátce DPH. Ceník je platný od 5. srpna 2015.