Virtuální prohlídky firem | Google Maps Street View Trusted


Rychle, moderně a efektně...
Zaujměte Vaše budoucí zákazníky virtuální návštěvou!


JDĚTE S DOBOU, BUĎTE VIDĚT

NALÁKEJTE ZÁKAZNÍKY

SNADNO, RYCHLE
A KVALITNĚ

BONUS
PRO VÁS

Využijte moderních technologií a získejte virtuální prohlídku Vaší firmy přímo v mapách Google. Buďte k nalezení kdykoliv a kdekoliv, v počítačích, tabletech i mobilech. Vložte prohlídku na svůj web, či sociální síť a umocněte tak svou online prezentaci. Dopřejte si náskok před konkurencí!

Zatraktivněte svou pozici ve vyhledávači Google. Využijte naplno možností Google Maps a profilu Google+. Nalákejte své budoucí zákazníky na jedinečnou atmosféru Vašeho podniku či jeho unikátní služby/sortiment.

Navštívím Vás v době, která Vám vyhovuje. Focení nenaruší provoz (zabere 1-2 hod). Zajistím zveřejnění prohlídky v Google Maps a v Google+ již během pár dnů/týdnů od objednání. Kvalita je zaručena vysokými standardy Google i mými osobními. Jednorázová platba za focení, žádné další poplatky ani závazky!

Dostanete sadu profesionálních image fotografií Vaší firmy pro Vaší propagaci. Počítejte s mou podporou při správě prohlídky a jejím umístění na Váš web a Facebook. Zaručuji individuální osobní přístup ke každé zakázce. Formou PDF manuálů ode mne získáte další tipy a triky, jak zdokonalit svou prezentaci.


Jednou zaplatíte a neomezeně užíváte!


Uvedené ceny zahrnují osobní konzultaci, kompletní realizaci virtuální prohlídky od návrhu až po implementaci do Google Map a Google Plus a nafocení sady image snímků vystihujících Vaší firmu (snímky dostanete v digitální podobě ve dvou variantách - pro web a pro tisk). Dále ode mne získáte HTML kód pro vložení prohlídky na Váš web, podrobný návod jak umístit prohlídku na Váš Facebook a tipy a triky pro zvýšení návštěvnosti Vašeho profilu Google Plus.
Při focení více poboček jsou možná různá zvýhodnění a bonusy. Jsem plátce DPH. Ukázky realizací zde.

MIKRO PROHLÍDKA MALÁ PROVOZOVNA STŘEDNÍ PROVOZOVNA VELKÁ PROVOZOVNA
 

5 panoramat

max. 1-2 místnosti

min. 10 fotografií pro Vás

9 panoramat

max. 4 místnosti

min. 15 fotografií pro Vás

18 panoramat

neomezeně místností

min. 20 fotografií pro Vás

40 panoramat/patro

neomezeně místností

min. 25 fotografií pro Vás

MIKRO PROHLÍDKA MALÁ PROVOZOVNA STŘEDNÍ PROVOZOVNA VELKÁ PROVOZOVNA

(4 235 Kč s DPH)

(5 445 Kč s DPH)

(9 075 Kč s DPH)

(od 12 705 Kč s DPH)


Velikost virtuální prohlídky je stanovena podle Vašich priorit a konkrétních fotografovaných prostor. Ceník je platný od 14. října 2015.